Regulamin Wystawców

1.Wynajęcie jednej standardowej ławki (1,4x0,5 m) wystawowej kosztuje:
80 zł – dla stoiska sprzedażowego,
40 zł – dla stoiska z własnym rękodziełem.

2. Koszt za rozbudowę stoiska „wzwyż” powyżej 1 m nad powierzchnię ławki liczony jest:
40 zł – dla stoisk sprzedażowych,
20 zł – dla stoisk z własnym rękodziełem. 

3.Opłata za stoisko pobierana jest przez organizatorów na początku konwentu gotówką bądź przelewem bankowy przed rozpoczęciem konwentu.

4.Istnieje możliwość opłaty za stoisko, bądź jego części, w formie prowadzenia atrakcji. Każde trzy godziny prowadzonych paneli stanowią zniżkę na wynajem jednej ławki wystawowej – niezależnie od rodzaju stoiska. 

5. Na każde dwie wynajęte ławki wystawowe przysługuje jedna darmowa wejściówka na konwent dla wystawców. Wejściówek nie można odsprzedawać ani podnajmować osobom niepracującym na stoisku. 

6. Osoby obsługujące stoisko, którym nie przysługuje darmowa wejściówka, należy zgłosić w formularzu w systemie Nagato oraz uiścić opłatę 40zł wraz z opłatą za stoisko.

7. Dodatkowe wymagania odnośnie stoiska, np. gniazdo elektryczne, należy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym.

8. Organizatorzy zapewniają wystawcom sleeproom (w sali szkolnej, przeznaczonej wyłącznie dla wystawców), na czas trwania konwentu. Osoby niepracujące na stoisku nie mogą w nim nocować.

9. Wystawcy zobowiązują się do uprzątnięcia stoiska do godziny 15.00 w niedzielę.

10. Istnieje możliwość wysłania towaru kurierem – należy to jednak o tym poinformować organizatorów w mailu zgłoszeniowym.

11. Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za towar wystawców, również ten wysyłany kurierem.

12. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT za stoisko. Osoby tym zainteresowane – zobowiązane są zgłosić stoisko i taką chęć do 11.02.2014. Rezygnacja po tym terminie ze stoiska będzie egzekwowana przez organizatorów. Wystawienie faktury VAT dotyczy płacenia za stoisko gotówką bądź przelewem bankowym.

13. Istnieje możliwość umieszczenia opisu stoiska na stronie internetowej konwentu.

14. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy wynajmu stoiska wystawcy bez podawania przyczyny.

15. Organizator konwentu nie przyjmuje odpowiedzialności za status prawny prowadzonej przez wystawców sprzedaży na konwencie.

16. Zgłoszenia stoisk przyjmowane są od 21.01. do 09.02.2014 przez formularz zgłoszeniowy dostępny w systemie Nagato.

17. Przyjęcie zgłoszenie stoiska potwierdzane jest mailem od organizatorów najpóźniej do dnia 10.02.2014.

18. Pierwszeństwo w przyjęciu zgłaszanych stoisk mają wydawnictwa, sponsorzy, a także wystawcy współtworzący program konwentu.

19. Rezerwacja stoiska jest równoznaczna z akceptacją regulaminu wystawców oraz regulaminu konwentu. Dodatkowe warunki wynajmu stoiska niezaznaczone w regulaminie omawiane są indywidualnie z organizatorami.