Sponsorzy

Przed Wami szanowni sponsorzy tegorocznego Love! Ufundowane przez nich nagrody będziecie mogli wygrać w konkursach i turniejach, do udziału w których serdecznie zapraszamy :)

Kingplayer.de

Sklep z unikatowymi gadżetami dla każdego fana mangi i anime. Artbooki, figurki, pluszaki, plakaty, koszulki i wiele wiele innych.

Wydawnictwo Kotori

Wydawnictwo KOTORI postało w kwietniu 2012 roku. Jego nadrzędnym celem jest wydawanie komiksu azjatyckiego oraz książek z gatunku boys love. Chcemy także postawić na polskich twórców związanych z tą tematyką – wydawać i promować ich prace.

Salon Mieczy

Sklep oferujący różnego rodzaju brań białą, od replik Mieczy i Sztyletów z filmów zachodnich i anime, poprzez Gwiazdki, Shurikeny, Rzutki, aż po katany i brań historyczną.

Komiksiarnia

Komiksiarnia istnieje już od ok.10 lat. Sklep głównie zajmuje się sprzedażą komiksów i mang, aczkolwiek w ich ofercie znaleźć można również artbooki, figurki mangowe i inne tego typu gadżety. Dodatkowo, księgarnia oferuje bogaty wybór książek o Japonii i podręczników do nauki języka japońskiego.

Kakuzu

Oto nowy sklep dla Mangowców, w którym znajdziecie niespotykane, unikalne a czasem kompletnie randowmowe gadżety zarówno ze starych jak i najnowszych serii. W naszym asortymencie znajdziecie stylowe dodatki takie jak naszyjniki, bransoletki, breloki, zegarki a nawet torby. Nie zabraknie u nas także wallscroli, plakatów oraz przypinek. Kakuzu zaprasza :)

SolleiMall

Solleim Team (właściciele sklepu internetowego SolleiMall.com) przygotowało dla Was zarówno pełno produktów spożywczych prosto z Azji, jak i różnych gadżetów!

Yatta

Sklep Yatta.pl jest największym polskim sklepem dla fanów manga & anime. Naszym klientom oferujemy najlepszą obsługę oraz najniższe ceny na rynku. Znajdziecie u Nas wszystkie produkty potrzebne każdemu Otaku! Łącznie przygotowaliśmy dla Was 34597 produktów min. magazyny o mandze i anime, mangi po polsku, mangi oryginalne, japońskie słodycze POCKY, figurki, gadżety, poduchy, mangowe przypinki, filmy anime i wiele, wiele więcej!

Quinnie&Kuro Lolita Fashion

Jesteśmy nową firmą oferującą ubrania znanych marek specjalizujących się w stylu Sweet i Classic Lolita: Infanta, Classical Puppets, Magic Tea Party, Rose Melody oraz wielu innych! Oferujemy sukienki, spódnice, bluzki, buty i dodatki, wszystko w stylu Sweet i Classic Lolita.